Vízový specialista v personální agentuře. Dlouhodobé zaměstnaní v Praze

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Zveřejněno: 2021-12-15 Kód inzerátu: OLp44JX Zobrazení: 889

offer.reply.sticky.label

Hledáme zkušeného pracovníka na HPP na pozici - vízového specialista do společnosti v ČR. Zajímavé finanční ohodnocení. Nabídka práce v Praze

Mzda, finanční podmínky:

  • motivační finanční ohodnocení;
  • bonusový systém;
  • 20 dnů dovolené.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zajímavou a zodpovědnou práci na základě pracovní smlouvy (HPP);
  • přátelský kolektiv;
  • příležitost k seberealizaci;
  • motivační program ohodnocení (dle výkonu, bonusový systém);
  • poskytujeme služební telefon;
  • možnost kariérního rozvoje;
  • začátek práce na pozici vízového specialista dle dohody.

Náplň práce:

  • účast v kontrole ze strany inspektorátu práce a cizinecké policie;
  • příprava žádostí na víza pro zahraniční pracovníky;
  • jednaní se statní správou;
  • spolupráce s kolegy v týmu, kteří jsou v intenzivní komunikaci s kandidáty;
  • každodenní emailová a telefonická komunikace jak v českém, tak v ruském a ukrajinském jazyce;
  • příprava a výdej dokladů pro pracovníky;
  • běžná administrativní činnost.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • prokazatelné zkušenosti s vízovým procesem u zahraničních pracovníků;
  • znalost češtiny, ruštiny a ukrajinštiny;
  • pečlivou a vytrvalou osobnost, která miluje komunikaci s lidmi;
  • flexibilního člověka, který bude brát svou práci zodpovědně a bude ochotný se přizpůsobit její dynamičnosti;
  • velmi dobrá znalost na PC (MS Office: Excel, Word, Outlook);
  • logické myšlení, samostatnost, schopnost učit se novým věcem;
  • stresu odolnost, nebát se jednaní se státními organy, cizinecká policie.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • Po - Pá, 8 hod/denně.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Lýdie Ignaťuková
  • Tel.: +420702277322
  • Viber: +420702277322
  • E-mail: lida.ignatyuk@workintense.eu

Podrobnosti

Plat

od 500 EUR

Úvazek

Plný úvazek

Požadované znalosti jazyků

Čeština

Jméno kontaktní osoby

Lýdie Ignaťuková

E-mail kontaktní osoby

lida.ignatyuk@workintense.eu

Telefon

+420702277322

Zveřejněno : 2021-12-15

Kód inzerátu: OLp44JX

Zobrazení: 889

koupit jízdenku online