Svářeč CO2 v kovovýrobě. Práce v Praze

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Zveřejněno: 2021-04-29 Kód inzerátu: xjWwyRa Zobrazení: 3545

offer.reply.sticky.label

Nabídka práce vhodná pro cizince. Mzda 180 Kč/hod., výdělek kolem 36 000 Kč/měs., možnost záloh. Práce s ubytováním. Dlouhodobé zaměstnaní

Mzda, finanční podmínky:

  •  mzda na pozici svářeč CO2 180 Kč/hod.;
  • výdělek kolem 36 000 Kč za měsíc;
  • poskytujeme pracovní boty a montérky a ochrání pomůcky;
  •  možnost záloh dle dohody;
  •  zajišťujeme ubytování (cena cca 4 000 Kč).

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  •  zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  •  dlouhodobá práce v Praze, komplexní zpracování kovů (kovovýroba);
  •  cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  •  místo výkonu práce: Praha 9 - Vinoř, Česko;
  •  práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním v Praze;
  •  poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  •  nástup na pozici svářeč CO2 ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  •  příprava materiálu;
  •  svařování ocelových konstrukcí;
  •  práce s výkresovou dokumentací;
  •  následná kontrola svárů;
  •  preventivní údržba svařovacího zařízení;
  •  kontrola vstupujícího materiálu a hotových výrobků.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  •  praxi na pozici svářeč;
  •  platný svářečský průkaz CO2 / ZK135  - výhodou;
  •  mezinárodní certifikát EN 287 - výhodou;
  •  znalost výkresové dokumentace;
  • zdravotní způsobilost;
  • samostatnost, zodpovědnost.

Stravování:

  •  vlastní.

  Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po - Pá, 6:30 – 15:00;
  • možnost práce přesčas a o víkendu, dle objednávek a sezonu.

Kontakt pro zájemce o práci:

Podrobnosti

Plat

od 1000 EUR

Úvazek

Plný úvazek

Vzdělávání

Bez maturity

Činnosti

Stavebnictví, architektura

Zveřejněno : 2021-04-29

Kód inzerátu: xjWwyRa

Zobrazení: 3545

koupit jízdenku online