Skladník - balič. Práce v Praze

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o. Czechia

Zveřejněno: 2021-04-30 Kód inzerátu: e5a11No Zobrazení: 3423

offer.reply.sticky.label

Nabídka práce vhodná pro cizince. Mzda 140 Kč/hod., výdělek kolem 28 000 Kč/měs., možnost záloh. Práce s ubytováním. Dlouhodobé zaměstnaní

  Mzda, finanční podmínky:

  •  mzda na pozici skladník - balič 140 Kč/hod.;
  •  výdělek kolem 28 000 Kč za měsíc;
  • poskytujeme pracovní boty a montérky a ochrání pomůcky;
  •  možnost záloh dle dohody;
  •  zajišťujeme ubytování (cena cca 4 000 Kč).

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobá práce v Praze, komplexní zpracování kovů (kovovýroba);
  •  cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  •  místo výkonu práce:Praha 8 - Ďáblice, Česko;
  •  práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  •  práce s ubytováním v Praze;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladník - balič ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  •  baleni a přebalovaní dílů;
  • manipulační práce, markovaní a třídění zboží;
  •  kompletace a příprava dílů k expedici.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  •  praxe na pozici skladník a znalost práce se čtečkou - výhodou;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost;
  •  pečlivost, zodpovědnost a příjemné vystupování;
  •  zájem se učit novým věcem;
  • čistý trestní rejstřík.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po - Pá, 6:30 – 15:00;
  • možnost práce přesčas a o víkendu, dle objednávek a sezonu.

Kontakt pro zájemce o práci:

Podrobnosti

Plat

od 1000 EUR

Úvazek

Plný úvazek

Vzdělávání

Bez maturity

Činnosti

Stavebnictví, architektura

Zveřejněno : 2021-04-30

Kód inzerátu: e5a11No

Zobrazení: 3423

koupit jízdenku online