Řidič VZV. Práce v České republice. Albixon - výroba bazénů

ALLBAUTECH s.r.o. Czechia

Zveřejněno: 2020-11-30 Kód inzerátu: VyAb1vl Zobrazení: 4674

offer.reply.sticky.label

Přijmeme řidiče VZV (retrak). Mzda až 24 000 Kč. Dotované stravování. Zajišťujeme ubytování zdarma, pracovní oděv. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Mzda, finanční podmínky:

  • výše mzdy řidiče VZV (retrak) od 77 do 82 Kč/hod. + bonusy podle kvalifikace
  • výdělek až 24 000 Kč
  • věrnostní bonus za odpracované roky
  • možnost práce přesčas
  • zajišťujeme ubytování zdarma v místě výkonu práce
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky

Náplň práce:

  • provoz vysokozdvižných vozíků s nákladem nebo bez nákladu
  • manipulace se zbožím
  • naskladňování a vyskladňování zboží
  • zajištění bezpečnosti naložení v rámci povolené nosnosti
  • plnění úkolů dle nařízení vedoucího​
  • běžné opravy, ošetřování a kontrola vozidla
  • zodpovědnost za řádnou vykládku a nakládku zboží

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxi minimálně 1 rok na pozici řidiče VZV (retrak) podmínkou
  • platné oprávnění řidiče VZV (skupina I, II, W1)
  • čistý trestní rejstřík
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní Lékařské prohlídce)
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
  • flexibilita - v případě potřeby záskoku na obdobné pozici
  • fyzická zdatnost
  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • stabilní práce se společnosti Albixon - evropský lídr ve výrobě bazénů a zastřešení
  • zázemí moderní dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem
  • možnost profesního a osobnostního růstu, atraktivní mzdové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce Hořovice, okres Beroun, nedaleko Prahy
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici řidiče VZV (retrak) možný ihned nebo po dohodě

Stravování:

  • dotované závodní stravování, cena obědu 15 Kč
  • stravenky

Pracovní doba:

  • od 6:00 do 18:00 hod.
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Daria Belokonenko
  • Telefonní číslo: + 420 720 976 917
  • Viber: + 420 720 976 917
  • E-mail: d.belokonenko@workintense.eu

Podrobnosti

Plat

od 900 EUR

Úvazek

Plný úvazek

Vzdělávání

Bez maturity

Činnosti

Výroba a průmysl

Zveřejněno : 2020-11-30

Kód inzerátu: VyAb1vl

Zobrazení: 4674

koupit jízdenku online