Obráběč kovů. Albixon - výroba zastřešení. Hořovice, okres Beroun

ALLBAUTECH s.r.o. Czechia

Zveřejněno: 2020-11-16 Kód inzerátu: o2OVeyZ Zobrazení: 11656

offer.reply.sticky.label

Přijmeme obráběče kovů ve výrobě bazénů a zastřešení. Mzda až 24000 Kč. Stravování. Ubytování zdarma. Stálá práce v průmyslové výrobě. Práce v Berouně

Mzda, finanční podmínky:

  • výše mzdy obráběče kovů od 77 do 82 Kč/hod. + bonusy podle kvalifikace
  • výdělek až 24 000 Kč
  • věrnostní bonus za odpracované roky
  • možnost práce přesčas
  • zajišťujeme ubytování zdarma v místě výkonu práce
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky

Náplň práce:

  • ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
  • čtení a použití technických podkladů
  • příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • seřízení obráběcích strojů a výrobního procesu
  • kontrola nástrojů a nastavení a seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků
  • výroba součástí z kovových materiálů
  • kontrola a finální úprava vyrobených detailů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • vzdělání s výučním listem v oboru obráběč kovů
  • praxe v oboru výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost českého jazyka pro čtení technické dokumentace
  • technické myšlení, profesionální přístup k práci
  • ošetřování a údržba různých druhů brusek, honovaček a ševingovacích strojů
  • obsluha frézek, hoblovek, obrážeček a protahovaček
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní práce se společnosti Albixon – evropský lídr ve výrobě bazénů a zastřešení
  • zázemí moderní dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem
  • možnost profesního a osobnostního růstu, atraktivní mzdové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce Hořovice, okres Beroun, nedaleko Prahy
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici obráběče kovů možný ihned nebo po dohodě

Stravování:

  • závodní dotované stravování, cena obědu 15 Kč
  • stravenky

Pracovní doba:

  • od 6:00 do 18:00 hod.
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Daria Belokonenko
  • Telefonní číslo: + 420 720 976 917
  • Viber: + 420 720 976 917
  • E-mail: d.belokonenko@workintense.eu

Podrobnosti

Plat

od 900 EUR

Úvazek

Plný úvazek

Vzdělávání

S maturitou

Činnosti

Výroba a průmysl

Zveřejněno : 2020-11-16

Kód inzerátu: o2OVeyZ

Zobrazení: 11656

koupit jízdenku online