Manipulační dělník. KWD Bohemia. Práce v Dobrovice

Kinger Logistic s.r.o. Czechia

Zveřejněno: 2020-12-09 Kód inzerátu: r1zjv0A Zobrazení: 4658

offer.reply.sticky.label

Přijmeme manipulačního dělníka – vychystání kovových dílů v automobilové výrobě. Výdělek až 29 000 Kč. Zajištění ubytování. Fyzicky náročná práce. Zálohy

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici manipulačního dělníka 133 Kč/hod.
  • výdělek cca 29 000 Kč
  • možnost práce přesčas
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky
  • ubytování v případě potřeby zajišťujeme, nebo pomůžeme s nalezením

Náplň práce:

  • Vychystávání kovových dílů v automobilové výrobě
  • FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE
  • třídění jednotlivých součástí dle inventárního čísla
  • rozvoz zboží mezi našimi sklady
  • výdej materiálu, zboží a náhradních dílů
  • udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak
  • spolehlivost a samostatnost – vychystávání jednotlivých dílů dle číselných kódů
  • čistý trestní rejstřík
  • komunikace v českém jazyce – popisky výrobků a čísla součástek jsou v ČJ
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti (pracovní obuv, rukavice – budete fasovat)

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nástup na pozici manipulačního dělníka možný ihned nebo po dohodě
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • stabilní pracoviště ve společnosti KWD Bohemia - práce v Dobrovice -nedaleko od Mladé Boleslavi
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění.)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU

Stravování:

  • vlastní, případně možnost zakoupení jídla v kantýně

  • nepřetížitelný provoz, 12 hod směny 6:00 - 18:00 / 18:00 – 06:00. PO - NE
  • možnost práce přesčas a o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Kateryna Buli
  • tel. (viber): +420722952957
  • e-mail: k.buli@workintense.eu

Podrobnosti

Plat

od 1000 EUR

Úvazek

Plný úvazek

Vzdělávání

Bez maturity

Činnosti

Výroba a průmysl

Zveřejněno : 2020-12-09

Kód inzerátu: r1zjv0A

Zobrazení: 4658

koupit jízdenku online