Zobrazení: 477
Reakce: 0
Společnost: GoodWorker.EU

Operátor Dtp Studia – Grafik

Lokalita: Česko , Statenice

Zaměstnavatel: GoodWorker.EU

Úvazek: plný úvazek

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • obsluha HW studia včetně vstupních i výstupních periférií;
  • dle zadání a požadavků TL zpracování zadaných podkladu pro výrobu tiskové formy a všechny požadované elektronické či analogové výstupy;
  • zpracovávání dat používáním SW dle vybavení studia - ArtPro, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop;
  • obsluha softwarových RIPů a dalších programů pro předtiskovou přípravu;
  • provádění předepsaných úkonu a evidenci v IS, např. převzetí zakázky, ukončení zakázky, evidence o provedené kontrole atd. ;
  • po převzetí zakázky kontrola kompletnosti údajů v technologickém listě, kompletnost dodaných podkladů a srozumitelnost pokynů;
  • dodržování předepsaných pracovních, technologických atp. postupu pro zpracování výstupů předtiskové přípravy;
  • provádění předepsaným způsobem kontrolu všech výstupů a poté předání zakázek pracovníkům kontroly;
  • evidence a archivace zpracovaných dat dle stanovených pravidel.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou nutností;
  • zkušenost s prací na platformě MAC;
  • znalost Photoshopu a Illustrátoru;
  • znalost grafických programů (zpracování dat a výstupů pro předtiskovou přípravu);
  • znalost obsluhy výpočetní techniky;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dobrý zdravotní stav;
  • spolehlivost a manuální zručnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce;
  • místo výkonu práce ve městě Statenice;
  • systematické zaučení, možnost zvýšení kvalifikace;
  • práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici Operátor DTP studia – grafik ihned.

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda: 21.000 Kč + měsíční odměna dle výkonu;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování;
  • po odpracovaném roce - příplatek na dopravu a věrnostní přípatek.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz: PO – PÁ 6:00-22:00;

Kontakt:

v.romanova@goodworker.eu

tel:+420 724 969 679

KzQyMCA3MjQgOTY5IDY3OQ==

Maximálně 2.00MB. Formáty: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Zveřejněno: 2019-05-31

Platný do: 2019-07-15

Kód inzerátu: PWqMMVO

Stěžovat si