Zobrazení: 363
Reakce: 0
Společnost: GoodWorker.EU

Disponent /-ka na Centrálu Společnosti. Dlouhodobá Práce v Praze.

Lokalita: Česko

Zaměstnavatel: GoodWorker.EU

Úvazek: plný úvazek

Požadovaná znalost jazyků: němčina

Popis pracovní nabídky:

Přijmeme disponenta na centrálu společnosti. Dlouhodobé zaměstnaní. Výdělek až 35 000 Kč, benefity. Práce na HPP. Dobrá dopravní dostupnost.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda 30.000 Kč až 35.000 Kč;
  • dovolena 5 týdnů;
  • stravenky;
  • věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích;
  • atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky.

Náplň práce:

  • odpovědnost za optimální stav skladových zásob na prodejnách;
  • objednávání skladového zboží u dodavatelů podle návrhů objednávkového programu;
  • objednávání zboží vyráběného na míru u dodavatelů podle přijatých zákaznických objednávek;
  • kontrola potvrzení objednávek od dodavatelů a jejich zadávání do počítačového systému;
  • dohled nad dodržováním dodacích termínů dodavatelů, řešení případných problémů.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou;
  • komunikační znalost německého nebo polského jazyka, angličtina a ruština výhodou;
  • schopnost analytického myšlení a kritického posuzování návrhů objednávkového softwaru;
  • komunikativnost, svědomitost a zodpovědnost;
  • základní znalost práce s počítačem.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti;
  • místo výkonu práce ve městě Praha;
  • zvyšování kvalifikace formou odborných školení;
  • práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici disponent /-ka na centrálu společnosti dle dohody.

Stravování:

  • příspěvek na stravování.

Pracovní doba:

  • Po – Pá;
  • 8 hodin denně.
KzQyMCA3MjQgOTY5IDY3OQ==

Maximálně 2.00MB. Formáty: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Zveřejněno: 2019-07-29

Platný do: 2019-09-12

Kód inzerátu: 4VJrmyR

Stěžovat si